3. items
  5. Aftersale
Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 5139 kunstwerken aangeboden

Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2007
Afmetingen48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
Afmetingen41 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !) kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen200 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Compositie in rood en zwart - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Compositie in rood en zwart - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2009
Afmetingen74 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op doek, Compositie in rood en zwart (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op doek, Compositie in rood en zwart (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2016
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Landschaft - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Landschaft - 2014Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstverkoperWestland
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen56 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Damals - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Damals - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Waldrand - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Waldrand - 2013Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Leyerzapf - zeefdruk Ver van huis kopen? Bied vanaf 79!
Hans Leyerzapf - zeefdruk Ver van huisGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman
Afmetingen65 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Bosboom - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 375!
Johannes Bosboom - KerkinterieurTekening / Aquarel
Geplaatst doorh-g-art
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen57.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Leyerzapf - zeefdruk De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 125!
Hans Leyerzapf - zeefdruk De gelukkige terugkeerGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen69 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008 kopen? Bied vanaf 475!
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008Schilderij
Jaartal2007
Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - en K. Schippers. ORIGINELE POTLOODTEKENING kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels - en K. Schippers. ORIGINELE POTLOODTEKENINGTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - en K. Schippers. ETS ‘Verlegen Schaduwen’’ . Oplage IX/CLV Romeinse cijfers kopen? Bied vanaf 199!
Klaas Gubbels - en K. Schippers. ETS ‘Verlegen Schaduwen’’ . Oplage IX/CLV Romeinse cijfersGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joep Luyckx - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Joep Luyckx - zonder titelSchilderij
Geplaatst doorNorush
Jaartal1996
TechniekAcryl
Afmetingen111 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Giclee: Das buch - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Das buch - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen55 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Komposition in rot- 2015 kopen? Bied vanaf 139!
Armando - Giclee: Komposition in rot- 2015Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - Hacourt (1945)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1945
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - HartenmanGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels - Zwarte ketelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!
Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74Schilderij
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1974
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geni Peter - Geometrische vormen - origineel werk kopen? Bied vanaf 350!
Geni Peter - Geometrische vormen - origineel werkSchilderij
Geplaatst doorElleW
Jaartal1965
Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Opsis Lighting - Golgi table light kopen? Bied vanaf 70!
Opsis Lighting - Golgi table lightDesign
Geplaatst doorNeophos
Jaartal2022
Afmetingen25 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdOngemerkt
Geplaatst doorNeophos
Jaartal2022
Afmetingen22 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
GesigneerdOngemerkt
Opsis Lighting - Loops light kopen? Bied vanaf 70!
Opsis Lighting - Loops lightDesign
Geplaatst doorNeophos
Jaartal2022
Gewicht700 g
GesigneerdOngemerkt
Lei Molin - Gemengde techniek op papier, Miroir - Ingelijst (Tweeluik) kopen? Bied vanaf 750!
Lei Molin - Gemengde techniek op papier, Miroir - Ingelijst (Tweeluik)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen145.5 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - 'Riet' kopen? Bied vanaf 50!
Dick van Luijn - 'Riet'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJohannus
Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theodoor Heynes - 'Noord-Holland' kopen? Bied vanaf 47!
Theodoor Heynes - 'Noord-Holland'Tekening / Aquarel
Geplaatst doorJohannus
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!
Anton Heyboer - Zittende VrouwSchilderij
Geplaatst doorAntheus2020
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk: "Inverno" - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer - Zeefdruk: "Inverno" - 2002Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920 kopen? Bied vanaf 199!
Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1920
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Vinkenoog - Ingelijste Tekening: Abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Simon Vinkenoog - Ingelijste Tekening: Abstracte compositie - 1988Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekPotlood
Afmetingen70.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - Collage op paneel: Lucifer in Paradise - 2008 kopen? Bied vanaf 249!
Rob Scholte - Collage op paneel: Lucifer in Paradise - 2008Schilderij
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2008
TechniekCollage
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - Zeefdruk, Titel, Borderline . kopen? Bied vanaf 40!
Dominique Chan - Zeefdruk, Titel, Borderline .Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1993
Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Zicht op Egmond aan Zee. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Zicht op Egmond aan Zee.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) Compositie kopen? Bied vanaf 100!
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) CompositieSchilderij
Geplaatst doorArtandDesignonline
Jaartal1967
TechniekAcryl
Afmetingen46 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Bijnens - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Moonlight Dinner kopen? Bied vanaf 30!
Lon Buttstedt - Moonlight DinnerGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Drie lelies III kopen? Bied vanaf 32!
Fenneke van der Elst - Drie lelies IIIGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gena - Abstract “ Twee Luik “ kopen? Bied vanaf 299!
Gena - Abstract “ Twee Luik “Schilderij
Geplaatst doorGNart
Jaartal2023
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David Desjardine - 2 etsen uit monografiën kopen? Bied vanaf 30!
David Desjardine - 2 etsen uit monografiënGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLawrence
TechniekEts
Afmetingen10.5 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Abram George Steelink - potlood op papier - 1899 kopen? Bied vanaf 40!
Abram George Steelink - potlood op papier - 1899Tekening / Aquarel
Geplaatst doorLawrence
Jaartal1899
TechniekPotlood
Afmetingen34 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Der Kopf kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Der KopfGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunst_Modern
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen74.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Schellekens - Saskia (met bloemen) kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Saskia (met bloemen)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPRP
Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toni de Klerk - Roodborst kopen? Bied vanaf 50!
Toni de Klerk - RoodborstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPRP
Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen14.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst