Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot kopen? Bied vanaf 130!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 130
Direct kopen
Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Per Kirkeby (1938) Deens Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 70.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Johan Wicherson - Litho - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Wicherson (1942) Nederlands Litho - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hilde Overbergh - zonder titel kopen? Bied vanaf 3900!
Hilde Overbergh (1964) Belgisch zonder titel
Afmetingen 150 x 179 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.900
Direct kopen
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Zilver - 925 ketting met filigrain zilveren hanger met carneool - keurmerken kopen? Bied vanaf 70!
Zilver 925 ketting met filigrain zilveren hanger met carneool - keurmerken
Afmetingen 40 x 4.5 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 16.7 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 70
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Ets - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harry Elstrom - Gipsen beeld historisch figuur kopen? Bied vanaf 49!
Harry Elstrom (1906-1993) Nederlands Gipsen beeld historisch figuur
Techniek Gips
Afmetingen 41 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 1999 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 106 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jean Leppien - Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Wout Maters - Bronzen beeld: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 599!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: geometrische voorstelling
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 21 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1943 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Artprint
Techniek Computerprint
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Georges Braque - Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963 kopen? Bied vanaf 195!
Georges Braque (1882-1963) Frans Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 40 cm (h x b)
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Henri Matisse - Badende in het riet - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot kopen? Bied vanaf 80!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Badende in het riet - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 53 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Jasper Banen - Koppig kopen? Bied vanaf 345!
Jasper Banen (1962) Nederlands Koppig
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Direct kopen
Jan Keustermans - Lot van 10 atelierschetsen kopen? Bied vanaf 95!
Jan Keustermans (1940) Belgisch Lot van 10 atelierschetsen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Sophie Mellema - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Esteban Fekete - FEKETE ESTEBAN . DER BERGMANN von FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 300!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars ZWARTE NACHT. DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 GEKLEURDE HOUTSNIJDEN.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Emiel De Cooman - ets De Schep 57/100 kopen? Bied vanaf 58!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch ets De Schep 57/100
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Hubert van Hille - Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen kopen? Bied vanaf 399!
Hubert van Hille (1903-1983) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Susette van de Lande - Zeefdruk: maagd - 1998 kopen? Bied vanaf 45!
Susette van de Lande (1959) Nederlands Zeefdruk: maagd - 1998
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Clemens Briels - Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul kopen? Bied vanaf 60!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Rothuizen - Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Rothuizen (1968) Nederlands Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992
Afmetingen 42.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Kantcho Kanev - Kamo en Kato kopen? Bied vanaf 250!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Kamo en Kato
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 19 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Direct kopen
Ernst Wilhelm Nay - Compositie - 1966 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 160!
Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) Duits Compositie - 1966 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 65 cm (h x b)
€ 160
Direct kopen
14k bicolour gouden ring met centraal een parel en single cut geslepen diamant kopen? Bied vanaf 340!
14k bicolour gouden ring met centraal een parel en single cut geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 0.85 x 1.2 cm (h x b)
Gewicht 3.4 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 340
Direct kopen
Onbekend - Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Ger Stallenberg - Zeefdruk: Oceaan kopen? Bied vanaf 49!
Ger Stallenberg (1957) Nederlands Zeefdruk: Oceaan
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Pam Georg Rueter - Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch) kopen? Bied vanaf 49!
Pam Georg Rueter (1906-1998) Nederlands Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: O.D = passee kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: O.D = passee
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen