Witte Kerkje van Neerbosch Elsinga vereeuwigde het witte kerke van Neerbosch in 1942. Het gebouw dateert uit het eind van de 14e eeuw en is oorspronkelijk een rooms-katholieke kerk. Sinds de reformatie is het een Nederlands-Hervormde Kerk. Bron: Wikipedia: https://nl.wikipedia.org/wiki/Nederlands_Hervormde_kerk_(Neerbosch) Tegenwoordig maakt Neerbosch deel uit van gemeente Nijmegen. Het werk is dus een prachtcadeau voor de kunstliefhebber met interesse de omgeving van Nijmegen.
Joh. Elsinga (1893-1969) Elsinga is een bijzondere en gezochte schilder. Zijn werk is onder andere terug te vinden in de gespecialiseerde kunsthandel: https://www.simonis-buunk.nl/kunstenaar/joh-elsinga/kunstwerken-te-koop/1837/ Elsinga was een prijswinnend en verdienstelijk schilder.
Redelijk
komt in enigszins gedateerde lijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland
Tot 2 kg.
€ 4,00
Naar België
€ 8,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 15,50
Wereldwijd
€ 25,00