Herman Brood - Grote zeefdruk: Red Baron kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Red Baron
Afmetingen 66 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Janneke Brinkman-Salentijn - Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde. kopen? Bied vanaf 75!
Janneke Brinkman-Salentijn (1948) Nederlands Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde.
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Josef Albers - Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 120!
Josef Albers (1888-1976) Duits Amerikaans Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk
Afmetingen 22.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands Portret Willem-Alexander en Máxima
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 250!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Vrijend paar - Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Peter Wever - Huckepackii kopen? Bied vanaf 100!
Peter Wever Duits Huckepackii
Techniek Litho
Afmetingen 515 x 805 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Egon Karl Nicolaus - Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967 kopen? Bied vanaf 180!
Egon Karl Nicolaus (1928-1988) Duits Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967
Afmetingen 86.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 58!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, West East- Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, West East- Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Raoul Ubac - Abstracte compositie - 1958 - Originele gegraveerde leisteenafdruk - Mourlot kopen? Bied vanaf 80!
Raoul Ubac (1910-1985) Belgisch Abstracte compositie - 1958 - Originele gegraveerde leisteenafdruk - Mourlot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Isaac Israels - Naakt - Origineel kopen? Bied vanaf 2000!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Naakt - Origineel
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 710!
CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 0.88 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 15.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 710
Direct kopen
Henk Bellaard - Stadsgezicht (verso Havengezicht) kopen? Bied vanaf 75!
Henk Bellaard (1896-1975) Nederlands Stadsgezicht (verso Havengezicht)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Max Ernst - Elektra - 1959 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Elektra - 1959 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken kopen? Bied vanaf 30!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, Lot van drie werken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 96.2 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Max Ernst - Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
€ 100
Direct kopen
Willem Verburg - Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Willem Verburg (1967) Nederlands Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Theo Elfrink - Erf Boerderij (onbekend) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Erf Boerderij (onbekend)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Onbekend - Schildering op glas, Landschap / Istre Glas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Schildering op glas, Landschap / Istre Glas - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 71 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Glas
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct kopen? Bied vanaf 1000!
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.53 x 0.53 cm (h x b)
Gewicht 1.8 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.000
Direct kopen
Rahnavard Madjid - bunte Blumenwiese kopen? Bied vanaf 300!
Rahnavard Madjid (1943-2020) Iraans kleurrijke bloemenweide
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Franz Hegi - lot van 5 ingelijste gravures kopen? Bied vanaf 175!
Franz Hegi (1774-1850) Zwitsers lot van 5 ingelijste gravures
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Francisco de Goya - Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre kopen? Bied vanaf 70!
Francisco de Goya (1746-1828) Spaans Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 29.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Pepe Doñate - Apateamiento bajo un sol inclemente kopen? Bied vanaf 400!
Pepe Doñate (1949) Spaans Apateamiento bajo un sol inclemente
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot kopen? Bied vanaf 130!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 78.5 cm (h x b)
€ 130
Direct kopen
Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Per Kirkeby (1938) Deens Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 70.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Johan Wicherson - Litho - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Wicherson (1942) Nederlands Litho - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hilde Overbergh - zonder titel kopen? Bied vanaf 3900!
Hilde Overbergh (1964) Belgisch zonder titel
Afmetingen 150 x 179 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.900
Direct kopen
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Zilver - 925 ketting met filigrain zilveren hanger met carneool - keurmerken kopen? Bied vanaf 70!
Zilver 925 ketting met filigrain zilveren hanger met carneool - keurmerken
Afmetingen 40 x 4.5 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 16.7 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 70
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Ets - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harry Elstrom - Gipsen beeld historisch figuur kopen? Bied vanaf 49!
Harry Elstrom (1906-1993) Nederlands Gipsen beeld historisch figuur
Techniek Gips
Afmetingen 41 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 1999 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 106 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jean Leppien - Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Artprint
Techniek Computerprint
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Georges Braque - Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963 kopen? Bied vanaf 195!
Georges Braque (1882-1963) Frans Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 40 cm (h x b)
€ 195
Direct kopen
Jasper Banen - Koppig kopen? Bied vanaf 345!
Jasper Banen (1962) Nederlands Koppig
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen