| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 20 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 53 x 72.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 46 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 67 x 90 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 21 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40.5 x 57.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 46 x 40 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14000 g |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 65 x 82.5 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 48.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 83 x 113 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 12 x 25 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 28 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 81 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 69 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 74 x 114 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 4 x 4 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.17 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 16.3 x 29.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 26 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 32 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 62 x 165 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 20 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 54 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 39 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28.5 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 55.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |