Albert Belasco - Sappho

Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!
Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!Albert Belasco - Sappho kopen? Bied vanaf 140!
  • Albert Belasco (1938)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit is een kleurenserigrafie van de kunstenaar Albert Belasco (geboren in 1938). Het kunstwerk toont twee vrouwelijke figuren in een weelderige, decoratieve stijl.
Belasco is een bekende kunstenaar wiens werken, waaronder serigrafieën, op veilingen worden verkocht.
Serigrafie is een zeefdrukproces waarbij elke kleur afzonderlijk wordt aangebracht, wat resulteert in een unieke textuur en diepte.
De waarde van een serigrafie wordt vaak bepaald door de bekendheid van de kunstenaar, de oplagegrootte en de handtekening.
Afgewerkt met bladgoud.
zeer goede staat
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Albert Belasco (1938)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Postzeg
Lid sinds 2025
4 verkochte items
Alle items (16)
70 cm
90 cm
70 cm
90 cm