Albert Besnard - Barques á Berck - Verkocht

Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!Albert Besnard - Barques á Berck kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Albert Besnard (1849-1934)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1897
TechniekVaria
Afmetingen11.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Ets uit 1897, in de plaat gedateerd en getiteld.
Beeldmaat 11,5x17 cm. Bladmaat 15,5x23,5 cm.

Losbladig. Oplage 75 exemplaren.

Literatuur: Delteil no. 110 en Coppier afgebeeld onder no. 99.
Albert Besnard werd geboren te Parijs op 2 juni 1849 en overleed aldaar op 4 december 1934.

Hij was een leerling van de Ecole des Beaux Arts te Parijs.

Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.
Buitenland op aanvraag.

Albert Besnard (1849-1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
17 cm
11.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:30-11-2019 om 21:39
Eindtijd:04-12-2019 om 20:28
petervanhoecke
04 dec. / 14:46
€ 45