Albert van der Weide - onleesbare titel

Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!
Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Albert van der Weide (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1983
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Intrigerende zeefdruk van Albert van der Weide, met marker gesigneerd, gedateerd en van een niet leesbare titel voorzien. De afbeelidng meet 59 x 42 cm. Het werk verkeert in nieuwstaat.

De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper worden verzonden in een stevige koker.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 45,00

Albert van der Weide (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
50 cm
65 cm