Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid

Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid kopen? Bied vanaf 200!
Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid kopen? Bied vanaf 200!Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid kopen? Bied vanaf 200!
  • Aldo Rossi (1931-1997)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1988
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Oplage 200
Aldo Rossi
Houten object en zeefdruk
Uitschuifbaar houten torentje - Ontwerp Aldo Rossi voor Kop van Zuid.
Kleurenzeefdruk van ontwerp Kop van zuid.
Gedrukt gemonografeerd door Aldo Rossi en met de hand door Umberto Barbieri.
Met een essay door Umberto Barbieri.
nummering op de foto wijkt af.
Binnen Nederland € 11,00

Aldo Rossi (1931-1997)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
8 cm
13 cm