Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1916 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zowel het werk als de lijst verkeren in een goede tot zeer goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 25-11-2021 om 16:22 |
Eindtijd | 9-12-2021 om 21:37 |