Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot)

Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Alfred Degens (1959)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2006
Techniek C-Print
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 102 x 165 cm (h x b)
Incl. lijst 128 x 193 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/40
Alfred Degens schildert realistische, gelaagde werken die met de nodige humor het menselijk falen tonen. Het zijn ontmoetingen tussen historie en heden, van religie tot science fiction en elke andere waan van de dag, in een poging onze vergankelijkheid de baas te blijven. Daarbij maakt hij, om de leesbaarheid van zijn werk te vergroten, vaak gebruik van beelden die men kent. ​

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas gebroken is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Alfred Degens (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KVcollecties
35315 verkochte items
Alle items (162)
193 cm
128 cm
165 cm
102 cm