Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Larry Zox - "The Next Great Moment In History Is Ours" 1970 - gesigneerd - genummerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Deutschland, Duitsland |
Starttijd | 17-10-2019 om 19:17 |
Eindtijd | 18-10-2019 om 14:38 |