Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten

Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!
Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!Alfred Stevens - (1823-1906) Zeegezicht Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!
  • Alfred Stevens (1823-1906)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Stijl Klassiek
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Alfred Stevens (1823-1906)
Zeegezicht Zeilboten
Olieverf op Doek
Gesigneerd Linksonder
Goede Conditie
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Alfred Stevens (1823-1906)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amsterdam75
144 verkochte items
Alle items (7)
50 cm
60 cm
33 cm
41 cm