Kleurenets no 75 uit 100, handgesigneerd. Erg mooi.
Goed
Het werk zelf verkeert in een uitstekende conditie. De lijst heeft hier en daar wat kleine krasjes die vrij eenvoudig te herstellen zijn.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland