Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel

Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!
Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!Alida van Houten - stilleven - pastel met aquarel kopen? Bied vanaf 20!
  • Alida van Houten (1868-1960)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.

Kundige en fraaie pastel  (met aquarel)  op papier, maat ca 40.5x30.5 cm.
De kleuren zijn bijzonder fris gebleven.
Gesigneerd met AVH, dit betreft zonder twijfel Alida van Houten.
Volledige garantie kan ik echter niet geven.
Het blad is los geplaatst achter een kartonnen binnenrand/passepartout; het pastelkrijt komt daardoor niet tegen het glas.
In een fraaie houten lijst.
In zeer goede gebruikte staat, de lijst heeft lichte slijtage.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 21,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 25,00

Alida van Houten (1868-1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
2419 verkochte items
Alle items (204)
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm