Kundige en fraaie pastel (met aquarel) op papier, maat ca 40.5x30.5 cm. De kleuren zijn bijzonder fris gebleven. Gesigneerd met AVH, dit betreft zonder twijfel Alida van Houten. Volledige garantie kan ik echter niet geven. Het blad is los geplaatst achter een kartonnen binnenrand/passepartout; het pastelkrijt komt daardoor niet tegen het glas. In een fraaie houten lijst.
Zeer Goed
In zeer goede gebruikte staat, de lijst heeft lichte slijtage.
Tot 10 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 21,00
€ 21,00
Europese Unie
€ 25,00