AMSTERDAMSE DAKEN in AVONDLICHT - BIJZONDER CUBISTISCH WERK

AMSTERDAMSE DAKEN in AVONDLICHT - BIJZONDER CUBISTISCH WERK kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

AMSTERDAMSE DAKEN in AVONDLICHT - BIJZONDER CUBISTISCH WERK kopen? Bied vanaf 1!AMSTERDAMSE DAKEN in AVONDLICHT - BIJZONDER CUBISTISCH WERK kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

AMSTERDAMSE DAKEN IN AVONDLICHT

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 100 CM

niet gesigneerd

IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 47 X 107 CM

ZEER GOEDE ONBESCHADIGDE ORGINELE STAAT

ZEER APART SCHILDERIJ

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:18-06-2014 om 14:41
Eindtijd:28-06-2014 om 14:41

Biedingen (13):

hedendaags
28 jun. / 14:24
€ 31
Dennism
28 jun. / 13:33
€ 26
hedendaags
28 jun. / 11:47
€ 21
Whjsteenbeek
27 jun. / 23:50
€ 19
pbhvb
26 jun. / 03:41
€ 17
hedendaags
25 jun. / 11:25
€ 15
Dennism
24 jun. / 22:52
€ 13
pbhvb
22 jun. / 21:59
€ 11
hedendaags
22 jun. / 10:57
€ 9
pbhvb
21 jun. / 18:00
€ 7
hedendaags
21 jun. / 11:20
€ 5
pbhvb
21 jun. / 11:00
€ 3
bram86
18 jun. / 16:22
€ 1