Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | zeer beperkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk zat nog in de originele enveloppe, die is wel een keer geopend, maar vervolgens is daar niets mee gedaan. Het is nooit ingelijst geweest of opgehangen, heeft altijd in dezelfde enveloppe gezeten. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 18-2-2024 om 11:36 |
Eindtijd | 3-3-2024 om 21:52 |
Objectlocatie | 's-Gravenhage, Nederland |