André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen

André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!André Drenth - Situatie - 1974 - gouache op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • André Drenth (1949-2016)
Jaartal1975
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363660)

Het werk verkeert in goede staat.

André Drenth (1949-2016)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
52 cm
52 cm
42 cm
42 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:26-06-2019 om 14:13
Eindtijd:10-07-2019 om 13:06

Biedingen (1):

Korvemak
10 jul. / 01:47
€ 25