Andre Gignac - Zeegezicht

Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!
Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!
  • Andre Gignac (1866-1956)
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een erfstuk uit mijn familie. Signatuur nauwelijks nog leesbaar. Het is een zeegezicht van Andre Gignac. In redelijk goede staat. Niet ingelijst.
ConditieRedelijk
Schilderij heeft meer dan 30 jaar op zolder gestaan. Een zekere opfrisbeurt lijkt mij dat het schilderij goed zal doen. Schilderij dient te worden ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leusden, Nederland

Starttijd25-1-2023 om 11:20
Eindtijd5-2-2023 om 20:30
Openingsbod € 250
ObjectlocatieLeusden,  Nederland