Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Andrei Petrescu (1988)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen164.5 cm x 123 cm (h x b)
Lijst167 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Indringend zwart-wit portret door de Roemeense fotograaf Andrei Petrescu. De foto heeft een matte afwerking en is ingelijst in zwarte baklijst.

Lijst heeft zeer lichte schade. Hier en daar op de foto wat lichte krassen met strijklicht te zien.

Andrei Petrescu (1988)

RoemeensRoemeensAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45419 verkochte items
Alle items van deze verkoper (663)
125 cm
167 cm
123 cm
164.5 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 12:34
Eindtijd:18-09-2022 om 19:34
Biedingen (15)
alainoktober8
18 sep. / 19:27
€ 70
artsy
18 sep. / 19:24
€ 60
alainoktober8
18 sep. / 19:17
€ 50
Lockvogel
18 sep. / 19:16
€ 45
artsy
18 sep. / 19:16
€ 45
Lockvogel
18 sep. / 19:14
€ 40
artsy
18 sep. / 19:14
€ 35
Lockvogel
18 sep. / 19:14
€ 30
artsy
18 sep. / 19:14
€ 25
Lockvogel
17 sep. / 12:25
€ 20
LilianBakker
17 sep. / 12:25
€ 15
Lockvogel
17 sep. / 12:20
€ 10
LilianBakker
17 sep. / 12:20
€ 5
Lockvogel
10 sep. / 22:59
€ 3
artsy
10 sep. / 20:32
€ 1