Anke Peddemors - 3 vrolijke dames

Anke Peddemors - 3 vrolijke dames kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anke Peddemors - 3 vrolijke dames kopen? Bied vanaf 25!Anke Peddemors - 3 vrolijke dames kopen? Bied vanaf 25!Anke Peddemors - 3 vrolijke dames kopen? Bied vanaf 25!Anke Peddemors - 3 vrolijke dames kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Collage van 3 kleine schilderijtjes.
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
60 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-11-2020 om 20:13
Eindtijd:18-11-2020 om 12:32

Biedingen (1):

eggman
18 nov. / 12:04
€ 20