Anke Peddemors - Frankie

Anke Peddemors - Frankie kopen? Bied vanaf 22!

Anke Peddemors - Frankie

Verkoopprijs: € 20,70 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Maakt op verzoek schilderijtjes van mensen op de wc in gewenste kleuren enz.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
20 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 20,70(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 20:26
Eindtijd:15-01-2021 om 15:40

Biedingen (1):

MagdalenaG
15 jan. / 15:14
€ 18