Anke Peddemors - klok 2 vriendinnen voor het leven - Verkocht

Anke Peddemors - klok 2 vriendinnen voor het leven kopen? Bied vanaf 25!

  • Anke Peddemors (1947)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2020
TechniekAcryl
DragerGlas
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klok
materiaal glas
verf acryl
loopt op batterij
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
Binnen Nederland € 6,75

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  sinceira
479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
35 cm
35 cm