Anke Peddemors - klok 2 vriendinnen voor het leven - Verkocht

Anke Peddemors - klok 2 vriendinnen voor het leven kopen? Bied vanaf 25!
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
DragerGlas
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klok
materiaal glas
verf acryl
loopt op batterij

Anke Peddemors (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

343 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-08-2020 om 10:18
Eindtijd:03-09-2020 om 20:03
Biedingen (4)
jerry17
03 sep. / 19:12
€ 35
vick0295
03 sep. / 19:11
€ 30
jerry17
03 sep. / 19:11
€ 30
vick0295
03 sep. / 07:48
€ 25