Anke Peddemors - Proost - Verkocht

Anke Peddemors - Proost kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 10:58
Eindtijd:10-10-2020 om 16:17
Myrthe
10 okt. / 15:55
€ 16