Anke Peddemors - Sjaan op de wc

Anke Peddemors - Sjaan op de wc kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Maakt op verzoek schilderijtjes van mensen op de wc in gewenste kleuren enz.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
20 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-10-2020 om 19:35
Eindtijd:15-01-2021 om 02:24

Biedingen (1):

capt12
15 jan. / 00:16
€ 19