Anke Peddemors - WC 2312 - Verkocht

Anke Peddemors - WC 2312 kopen? Bied vanaf 22!

  • Anke Peddemors (1947)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2022
Techniek Acryl
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi werkje voor het kleinste kamertje.
Acryl op doek. 20x20 cm.

Vanaf  1975 schildert Anke Peddemors mensen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 9,95
Naar Duitsland € 11,95
Europese Unie € 25,00

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  sinceira
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
20 cm
20 cm