Anke Reevers - Anke Reevers - Verkocht

Anke Reevers kopen? Bied vanaf 37!

  • Anke Reevers (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Anke Reevers, 1945. zie google voor meer informatie over deze interessante kunstenaar

Zeer grote tekening ! (gekleurd pastel krijt en houtskool, achter glas, ingelijst in beuken lijst)

beeldformaat  118 x 78 cm

formaat omlijsting:  124 x 84 cm

Anke Reevers (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tomweets
11 verkochte items
Alle items (0)