Prachtig doek van Anne Barneveld. Galerie-prijs heeft gestaan om 1800 euro. Dit werk maakte eerder deel uit van de eigen kunstveiling collectie. Een kleurijk doek dat zo ingelijst aan de wand kan. Vanzelf sprekend is het werk voor zien van een handtekening.
Anne Barneveld is haar lyrisch abstracte schilders-trant trouw gebleven, maar heeft die, in de 35 jaar dat ze schildert, verrijkt in kleur en vorm. Alsof de ervaring haar gaandeweg toelaat op een vrijmoedige en subtielere manier te werk te gaan, zowel in grote als in kleine formaten. Zij heeft behoefte om vorm en uitdrukking te geven aan een eigen wereld, een binnenwereld, nauwelijks beïnvloed door wat natuur en dagelijks leven aan beelden hebben te bieden.
De voorstellingen ontstaan als in een droom, maar blijven grotendeels abstract als een spel van kleuren en vlakken. Wat zich aandient als chaos, brengt zij tot een ordening van harmonie, spanning en verrassing. Haar werk straalt een positief levensbeeld uit.
Afhalen in Leiderdorp in goed overleg is mogelijk. Anders per Swift koerier dienst (45 euro).
Verzending NL = 20 euro BE = 30 euro (aangetekend en verzekerd)