Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan - Verkocht

Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!
Glas / Keramiek

Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!Antoine Dubois - Platelen art deco snavelkan kopen? Bied vanaf 28!
  • Antoine Dubois
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen19 x 13 x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Platelen art deco snavelkan van de fabriek van Antoine Dubois uit Bergen (Mons) in Belgie. In zeer goede conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt.
Heeft minimale reparatie aan de binnenzijde
Binnen Nederland € 10,00

Antoine Dubois

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  woerro
2220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
13
19
8