FA. (2)

Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap,

Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap, kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap, kopen? Bied vanaf 45!Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap, kopen? Bied vanaf 45!Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap, kopen? Bied vanaf 45!Anton Buytendijk - droge naald ets: Abstract landschap, kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Anton Buytendijk (1913-2002)
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/190
Ets van Anton Buytendijk. Abstract landschap. Nummer: 61/190. Afmetingen blad: H56 x b77cm. Afmetingen voorstelling: H43.5 xb64cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd  met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Anton Buytendijk (1913-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
77 cm
56 cm
Starttijd:31-01-2020 om 17:08
Eindtijd:09-02-2020 om 22:22
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland