Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot)

Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 368,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, 2-luik - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Antonio Poioumen (1946)
IngelijstIngelijst
Afmetingen200 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst215.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs: € 5.900

Bezorging: Indien de items worden bezorgd per koerier na aankoop, wordt ieder deel van het twee-luik als een apart item verwerkt en ingepakt en als zodoende berekend in de bezorgkosten. In het bij 'Verzending' benoemd bezorgtarief kunnen in totaal vijf items worden bezorgd. Dit item telt dan als twee.

Antonio Poioumen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
35 cm
215.5 cm
20.5 cm
200 cm

Dit item is verkocht voor 368,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 11:43
Eindtijd:31-01-2021 om 20:36

Biedingen (32):

jbr25357
31 jan. / 19:33
€ 320
RobMeines
31 jan. / 19:33
€ 300
RobMeines
31 jan. / 19:33
€ 260
jbr25357
31 jan. / 19:33
€ 240
RobMeines
31 jan. / 19:33
€ 200
jbr25357
31 jan. / 19:33
€ 190
RobMeines
29 jan. / 22:21
€ 180
EddyE
29 jan. / 18:44
€ 170
jbr25357
29 jan. / 15:50
€ 160
EddyE
28 jan. / 02:05
€ 150
jbr25357
27 jan. / 19:07
€ 140
DvdB
25 jan. / 08:52
€ 130
Jean12345
24 jan. / 18:56
€ 120
DvdB
23 jan. / 17:01
€ 110
Bijsterveld
23 jan. / 15:02
€ 100
DvdB
22 jan. / 15:55
€ 90
ElsvK
22 jan. / 15:54
€ 80
DvdB
20 jan. / 20:34
€ 70
Jean12345
20 jan. / 20:34
€ 60
DvdB
20 jan. / 20:34
€ 50
Jean12345
20 jan. / 20:34
€ 45
DvdB
20 jan. / 20:34
€ 40
Jean12345
20 jan. / 20:33
€ 35
DvdB
20 jan. / 20:33
€ 30
Jean12345
20 jan. / 19:08
€ 25
DvdB
20 jan. / 13:01
€ 20
nelleke1958
20 jan. / 13:01
€ 17
nelleke1958
20 jan. / 13:01
€ 15
DvdB
20 jan. / 13:01
€ 10
nelleke1958
20 jan. / 13:01
€ 5
DvdB
20 jan. / 13:01
€ 3
nelleke1958
18 jan. / 14:22
€ 1