Schilderij van Antonio Poioumen met de titel: 'Pure Red'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Antonio Poioumen
Techniek: Gemengde techniek op canvas Oplage: Unica Gesigneerd: Rechtsonder Ingelijst: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 50 x 60 cm Afmeting blad (HxB): 53,5 x 63,5 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Zeer goed
Zeer Goed
Zowel het werk als de lijst zijn in zeer goede staat.
koeriersdienst