Anutosh - Pastelkrijt en potlood, De Vrijduiker - Ingelijst

Anutosh - Pastelkrijt en potlood, De Vrijduiker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 51,00

Anutosh - Pastelkrijt en potlood, De Vrijduiker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anutosh - Pastelkrijt en potlood, De Vrijduiker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anutosh - Pastelkrijt en potlood, De Vrijduiker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
  • Anutosh (1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2002
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anutosh (1970)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
57 cm
43.5 cm
42 cm
29.5 cm

Dit item is verkocht voor 51,00

Starttijd:26-11-2019 om 10:15
Eindtijd:09-12-2019 om 22:30

Biedingen (12):

BasViola
9 dec. / 22:20
€ 51
MBZ
9 dec. / 21:43
€ 46
JohannavanDijk
9 dec. / 21:41
€ 41
MBZ
9 dec. / 21:41
€ 36
JohannavanDijk
9 dec. / 20:30
€ 31
MBZ
9 dec. / 19:31
€ 26
Gerrit1
9 dec. / 19:12
€ 21
Slim
9 dec. / 19:11
€ 16
Gerrit1
9 dec. / 19:11
€ 15
Slim
9 dec. / 18:37
€ 10
MBZ
9 dec. / 18:37
€ 5
MBZ
3 dec. / 23:05
€ 1