Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie - Verkocht

Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!

Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!
  • Dagnelitz Gomes
Type kunstwerkSchilderij

AQUAREL OP PAPIER Haven

Formaat 38 x 55 cm

Gesigneerd rechtsonder Dagnelie 1961

Niet ingelijst

In goede staat

Verzendkosten incl. koker € 10,-

Dagnelitz Gomes

Geplaatst door  Goedgeluk
183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)

Starttijd21-9-2013 om 19:06
Eindtijd26-9-2013 om 19:06
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken