Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie - Verkocht

Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!Aquarel op papier 1961 gesigneerd Dagnelie kopen? Bied vanaf 5!

Dagnelitz Gomes

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
  • Dagnelitz Gomes

AQUAREL OP PAPIER Haven

Formaat 38 x 55 cm

Gesigneerd rechtsonder Dagnelie 1961

Niet ingelijst

In goede staat

Verzendkosten incl. koker € 10,-

Dagnelitz Gomes

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:21-09-2013 om 19:06
Eindtijd:26-09-2013 om 19:06
Pesch
24 sep. / 07:49
€ 5