Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
AQUAREL OP PAPIER Haven
Formaat 38 x 55 cm
Gesigneerd rechtsonder Dagnelie 1961
Niet ingelijst
In goede staat
Verzendkosten incl. koker € 10,-