Aquarel : De vis verkoopster Gesigneerd initialen C.Dr.v H - Verkocht

Aquarel : De vis verkoopster Gesigneerd initialen C.Dr.v H  kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Aquarel : De vis verkoopster Gesigneerd initialen C.Dr.v H  kopen? Bied vanaf 165!Aquarel : De vis verkoopster Gesigneerd initialen C.Dr.v H  kopen? Bied vanaf 165!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel : De vis verkoopster
Kwaliteit spreekt van zelf
Gesigneerd initialen C.Dr.v H ( zie de foto met de initialen ) links onder gesigneerd
Gedateerd " 57
Mooi ingelijst gouden bewerkte lijst , zwarte zijkant
Met paspartoe Crem met gouden inleg
Aquarel maat 37 x 46 cm
Met de lijst 58 x 68 cm ( mooi igelijst )
In goede staat ( aquarel en lijst en paspartoe )
Achter glas ingelijst , zodat je wat schittering ziet , met Fotograferen .

Ongespecificeerd

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:14-10-2014 om 17:22
Eindtijd:19-10-2014 om 17:22