zioni
  5. zioni

zioni

Lid sinds 2012 / den haag, Nederland

5 aangeboden items / 160 verkochte items

Joop van Leeuwen - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 400!
Joop van Leeuwen (1962) Nederlands Strandgezicht
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Wim Zwiers - Wim Zwiers kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Wim Zwiers
Techniek Overig
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Johan Adriaan Smit - Bellona kopen? Bied vanaf 30!
Johan Adriaan Smit (1945-2002) Nederlands Bellona
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 35!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 800!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen 49 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800