zioni
  5. zioni

zioni

Lid sinds 2012 / den haag, Nederland

3 aangeboden items / 145 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!
Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzioni

Jaartal1928
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Bolding - Boetsters Scheveningen kopen? Bied vanaf 125!
Cees Bolding - Boetsters Scheveningen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzioni

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joan Francois Obbes - Boslandschap kopen? Bied vanaf 15!
Joan Francois Obbes - Boslandschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzioni

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen19.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst