zioni
  5. zioni

zioni

Lid sinds 2012 / den haag, Nederland

7 aangeboden items / 155 verkochte items

Antiquarisch Boek - Jozef Cantate / Wies moens kopen? Bied vanaf 50!
Antiquarisch boek Jozef Cantate / Wies moens
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 50
Johan Adriaan Smit - Bellona kopen? Bied vanaf 40!
Johan Adriaan Smit (1945-2002) Nederlands Bellona
TechniekLitho
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 55!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marius Janssen - Den Haag Gevangenpoort kopen? Bied vanaf 75!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Den Haag Gevangenpoort
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Carel van Ettinger - Leiderdorp / Doesburg / hoofdstraat kopen? Bied vanaf 350!
Carel van Ettinger (1916-1991) Nederlands Leiderdorp / Doesburg / hoofdstraat
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 350
Joop van Leeuwen - Strandgezicht met spelende kinderen kopen? Bied vanaf 450!
Joop van Leeuwen (1962) Nederlands Strandgezicht met spelende kinderen
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 850!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen49 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850