Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw - Verkocht

Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Vrouw – ingelijst – ca 1e helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel met een voorstelling van een slanke dame.

Het werk is niet gesigneerd en wij hebben helaas geen verdere informatie over de kunstenaar.

Het werk is ingelijst in een eenvoudige witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 41 x 31 cm. Beeld, 22 x 18 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Dit werk zat tussen andere werken uit de 1e helft van de vorige eeuw.

Conditie: Het papier van de aquarel heeft een (vocht)vlek aan de rechterrand. Het werk is verder in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Vrouw”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: ca 1e helft 20e eeuw

Ingelijst: Ingelijst in een eenvoudige witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Nee.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten: Onze verzendkosten voor dit werk zijn lager dan de door Kunstveiling.nl vermelde tarieven onderaan deze pagina.

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro bij verzending via KIALA en 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-12-2016 om 19:39
Eindtijd2-1-2017 om 21:39
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken