Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een aquarel met een voorstelling van een slanke dame.
Het werk is niet gesigneerd en wij hebben helaas geen verdere informatie over de kunstenaar.
Het werk is ingelijst in een eenvoudige witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 41 x 31 cm. Beeld, 22 x 18 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Dit werk zat tussen andere werken uit de 1e helft van de vorige eeuw.
Conditie: Het papier van de aquarel heeft een (vocht)vlek aan de rechterrand. Het werk is verder in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Vrouw”).
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: ca 1e helft 20e eeuw
Ingelijst: Ingelijst in een eenvoudige witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Nee.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten: Onze verzendkosten voor dit werk zijn lager dan de door Kunstveiling.nl vermelde tarieven onderaan deze pagina.
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro bij verzending via KIALA en 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches, kunstboeken en andere kunst.