5. Niet of onleesbaar gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

30 aangeboden items / 8381 verkochte items

FA. (786 x Favoriet)

Kunstwerken waarbij niet bekend is wie het werk gemaakt heeft. Deze werken kunnen aangeboden onder een aantal voorwaarden:

  1. De signatuur is niet aanwezig of onduidelijk. Indien deze aanwezig is, dient een foto van de signatuur te worden bijgevoegd.

  2. Indien de naam goed leesbaar is, maar deze niet voorkomt in het RKD of bij Artprice kan een werk niet worden aangeboden.

  3. Werken waarbij de kunstenaar niet bekend is, dienen van bovengemiddelde kwaliteit te zijn, zodat aannemelijk is dat de kunstenaar, ware deze bekend, in de genoemde databases te vinden is.

29 aangeboden items van deze kunstenaar
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landkaart van Herbipolis - Wurtsburg kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landkaart van Herbipolis - Wurtsburg

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Morbelli Goudsmid Colleciet Italiaans Bord in Doos 19 cm kopen? Bied vanaf 23!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Morbelli Goudsmid Colleciet Italiaans Bord in Doos 19 cm

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen19 cm x 19 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van twee litho's, Meisje met bloemen en dame met koffie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van twee litho's, Meisje met bloemen en dame met koffie - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
Afmetingen76 cm x 45 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Stalinterieur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto, Air Canada Centre, Maple Leaf - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Foto, Air Canada Centre, Maple Leaf - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen48 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd

Geplaatst doorLawrence

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kopergravure, Figure, et Qualite de L' Arbre du Café - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kopergravure, Figure, et Qualite de L' Arbre du Café - Ingelijst

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1732
Afmetingen57 cm x 62 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 6 Verschillende prentjes - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 16!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 6 Verschillende prentjes - Gesigneerd

Geplaatst doorAnkering

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board kopen? Bied vanaf 30!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Trapeze-artiesten in het circus - Olie/board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Slapend naakt. kopen? Bied vanaf 15!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Slapend naakt.

Beeld / Object

Geplaatst doorBernardenbeppie

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen40 cm x 12 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - kinderkopje kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kinderkopje

Beeld / Object

Geplaatst doorweegschaal

TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 8 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMakx

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 18 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man

Geplaatst doorenos

Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans wandobject kopen? Bied vanaf 15!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans wandobject

Beeld / Object

Geplaatst dooraartsen

Jaartal2020
TechniekHout
Afmetingen53 cm x 20 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
TechniekGemengde techniek
Afmetingen25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Borden, Legend of Tutankhamun (8) - .916 (22 kt) goud, kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Borden, Legend of Tutankhamun (8) - .916 (22 kt) goud,

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1991
Afmetingen22 cm x 22 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen95 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven | olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven | olieverf op paneel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1932
Afmetingen51.5 cm x 61.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x landschap Terschelling | 2x olieverf schilderijen (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x landschap Terschelling | 2x olieverf schilderijen (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1997
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekEts
Afmetingen121 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen71 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets Delft, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste ets Delft, gesigneerd

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen58.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Radierung von 1971, Blatt 16,5 x 25 cm, handsigniert: Minot (?) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Radierung von 1971, Blatt 16,5 x 25 cm, handsigniert: Minot (?)

Geplaatst doorDomestos

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
Niet of onleesbaar gesigneerd - Verdrietige vrouw. (Russische school). kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verdrietige vrouw. (Russische school).

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen42 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleben Lithografie kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleben Lithografie

Geplaatst doormoonshine

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen19.6 cm x 19.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - The Hanged one kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - The Hanged one

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portretschilderij jongetje in nette kledij kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portretschilderij jongetje in nette kledij

Geplaatst doorS_Bron

Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997- kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mann still red / poem nr 1 -acryl 1997-

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1997
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst