Niet of onleesbaar gesigneerd
  5. Niet of onleesbaar gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar

Kunstwerken waarbij niet bekend is wie het werk gemaakt heeft. Deze werken kunnen aangeboden onder een aantal voorwaarden:

  1. De signatuur is niet aanwezig of onduidelijk. Indien deze aanwezig is, dient een foto van de signatuur te worden bijgevoegd.

  2. Indien de naam goed leesbaar is, maar deze niet voorkomt in het RKD of bij Artprice kan een werk niet worden aangeboden.

  3. Werken waarbij de kunstenaar niet bekend is, dienen van bovengemiddelde kwaliteit te zijn, zodat aannemelijk is dat de kunstenaar, ware deze bekend, in de genoemde databases te vinden is.

Aangeboden items
44
Verkochte items
9855
Links
Favoriet
FA. (980 x Favoriet)
44 aangeboden items van deze kunstenaar
Niet of onleesbaar gesigneerd - A. Hoeymans of A. Hoeijmans - dame met juwelen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - A. Hoeymans of A. Hoeijmans - dame met juwelen

Geplaatst doordbWorx

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - H. de Cock, groot kleurrijk werk, olieverf kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - H. de Cock, groot kleurrijk werk, olieverf

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1985
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zuid Frans of Italiaans dorpje met moestuin, boomgaard kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zuid Frans of Italiaans dorpje met moestuin, boomgaard

Geplaatst doorgrafiek

Afmetingen63 cm x 78 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bauscher & Weiden - Vintage Hotel porseleinen koffie of theeset (8) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bauscher & Weiden - Vintage Hotel porseleinen koffie of theeset (8)

Varia

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1972
Afmetingen19.5 cm x 18 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden

Penningen

Geplaatst doorwoerro

Periode1800 t/m 1899
TechniekZilver
Afmetingen1 cm x 2.9 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schitterende glazen blikvanger, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schitterende glazen blikvanger, grote schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen12 cm x 34.5 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1403 g
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van twee landschapjes in olieverf kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van twee landschapjes in olieverf

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen52 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wonderschoon Grote Handgeblazen Melkglazen Kunsternaars Bolvaas (20e eeuw) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wonderschoon Grote Handgeblazen Melkglazen Kunsternaars Bolvaas (20e eeuw)

Design

Geplaatst doorArnoldus3

Afmetingen24 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1900 g
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wandkleed, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wandkleed, Zonder titel

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1959
Afmetingen159 cm x 92 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zimmermann kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zimmermann

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

VerzendingInternationaal

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen13 cm x 9 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek -

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1915
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee oude stadgezichten: Haringvliet/Rotterdam en Dordrecht 18e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee oude stadgezichten: Haringvliet/Rotterdam en Dordrecht 18e eeuw

Prenten voor 1900

Geplaatst doorTosDsign

Periode< 1800
TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekSteen
Afmetingen10 cm x 21 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht1057 g
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog

Beeld / Object

Geplaatst doorIda1958

TechniekSteen
Afmetingen8 cm x 2.5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen19 cm x 21 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht350 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen14 cm x 17 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 x GDR Vintage decorative vasen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 x GDR Vintage decorative vasen

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen26 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1200 g
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen23 cm x 19 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen42 cm x 18 cm x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Metalen sculptuur met geperforeerde platen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Metalen sculptuur met geperforeerde platen

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOverig
Afmetingen30 cm x 30 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht3300 g
Niet of onleesbaar gesigneerd - Driedimensionaal houten hertenhoofd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Driedimensionaal houten hertenhoofd

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen70 cm x 50 cm x 26 cm (h x b x d)
Gewicht514 g
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naar Thomas Moore of Ipswich, Engelse lantaarnklok kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naar Thomas Moore of Ipswich, Engelse lantaarnklok

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen38 cm x 16 cm x 14.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ovalen design plafondlamp kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ovalen design plafondlamp

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen13 cm x 91 cm x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen17 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pottenbakkerij "In kannen en kruiken Den Haag" - Avantgarde plantenpotje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pottenbakkerij "In kannen en kruiken Den Haag" - Avantgarde plantenpotje

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Afmetingen19 cm x 17 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Symbiose van Waterlelies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Symbiose van Waterlelies

Geplaatst doorKunstraaf

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Koi kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Koi

Geplaatst doorKunstraaf

IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Waterlelies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Europese School - Waterlelies

Geplaatst doorKunstraaf

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Calliope

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1980
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op paneel, Pearl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op paneel, Pearl - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
Afmetingen84.5 cm x 64 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige antieke houten kermis carrousel met muziek kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige antieke houten kermis carrousel met muziek

Beeld / Object

Geplaatst doorArnold2022

TechniekHout
Afmetingen26 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Haven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Haven

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
Afmetingen68.5 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap

Geplaatst doorChshiba

TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Eisenberg kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Eisenberg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorerzengel

VerzendingInternationaal

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorerzengel

VerzendingInternationaal

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - wahrscheinlich ein Künstler aus dem Schwarzwald kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - wahrscheinlich ein Künstler aus dem Schwarzwald

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorerzengel

VerzendingInternationaal

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen plaquette kopen? Bied vanaf 500!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen plaquette

Beeld / Object

Geplaatst doorBosma71

TechniekBrons
Afmetingen58 cm x 32 cm x 2 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time

Kunstboeken

Geplaatst doorNikola

Jaartal1987
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen11.25 cm x 8.25 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Antwerpen O.L.V. Kathedraal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Antwerpen O.L.V. Kathedraal

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnnievino

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Herder met kudde schapen op de heide kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Herder met kudde schapen op de heide

Geplaatst doorArnold2022

Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittende naakte vrouw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittende naakte vrouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Niet of onleesbaar gesigneerd!

Volg het aanbod kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Niet of onleesbaar gesigneerd instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Niet of onleesbaar gesigneerd kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd!

Waarom via Kunstveiling kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd?

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd. Om meer kans te maken om de Niet of onleesbaar gesigneerd te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.