Arend Slotboom - APCULYPS - Verkocht

Arend Slotboom - APCULYPS kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Arend Slotboom - APCULYPS kopen? Bied vanaf 125!Arend Slotboom - APCULYPS kopen? Bied vanaf 125!Arend Slotboom - APCULYPS kopen? Bied vanaf 125!Arend Slotboom - APCULYPS kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  klein03

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Arend Slotboom
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zit structuur in het werk maar komt niet uit op foto

Arend Slotboom

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  klein03

Lid sinds 2020
3 verkochte items
83 cm
83 cm
80 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-10-2020 om 10:58
Eindtijd:14-11-2020 om 19:33
Charlaine
09 nov. / 14:52
€ 125