Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2

Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!
Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1495!
  • Arie Zuidersma (1925-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1976
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig origineel schilderij van de Groninger Ploeg kunstenaar Arie Zuidersma.  Uit zijn eigen unieke ( ntk niet te koop ) collectie . Herkomst familie zuidersma. Met het goede certificaat !
ConditieRedelijk
Redelijk goede staat voor zijn leeftijd 1976
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland

Arie Zuidersma (1925-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  HetKunsthuys
524 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
89 cm
74 cm
80 cm
65 cm