Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen doek: 40x50 cm
Gesigneerd: Ja, l.o.: 'AJ Zwart
Conditie: Uitstekend
Adrianus Johannes Zwart (Arie) werd op 30 augustus 1903 in Rijwijk (Zh.) geboren en overleed op 27 augustus 1981 in Laren (Nh).
Arie kreeg zijn schildersopleiding op de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en werd verder in het schildersvak ingewijd door Otto Kriens. Zwart heeft tijdens zijn leven op vele plaatsen geschilderd (Rijswijk, Veur, Belgisch Brabant, Gelderland, Overijssel, Zwolle, Noord- en Zuid-Holland, Giethoorn, Nieuwkoop, Woerden maar ook in Spanje). Was zowel schilder als (pen)tekenaar en maakte zowel haven-, strand, en stadsgezichten, interieurs, (rivier- en polder-)landschappen, stilleven en bloemen.
Starttijd | 30-10-2016 om 21:48 |
Eindtijd | 4-11-2016 om 21:48 |