Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando - giclee op plexiglas: Brücke. Nummer: 11/25 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren); Jaar: 2015. Afmetingen blad: h50 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. rechtsonder, met zwarte stift, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. De standaard wordt er bij geleverd.

In goede staat

Starttijd:13-02-2022 om 15:23
Eindtijd:20-02-2022 om 19:26
Openingsbod€ 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland