Armin Stern (1883–1944) (toegeschreven)
Twee poezen met kittens
Olieverf op paneel, ca. 55 × 45 cm, gesigneerd A. Stern linksonder.
Warm en sfeervol geschilderde interieurvoorstelling met een poes en hun kittens. Het werk is uitgevoerd in olieverf op paneel en toont een verfijnde, academische schildertechniek met oog voor detail en textuur.
Binnen het bekende oeuvre van Armin Stern komen dierstukken slechts zeer sporadisch voor, wat dit schilderij tot een bijzonder en aantrekkelijk verzamelobject maakt.
Voorzien van een klassieke, decoratieve lijst die de presentatie versterkt.