Armin Stern - Poes met kittens

Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!
Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!Armin Stern - Katze mit Kätzchen kopen? Bied vanaf 100!
  • Armin Stern (1883-1944)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Armin Stern (1883–1944) (toegeschreven)
Twee poezen met kittens
Olieverf op paneel, ca. 55 × 45 cm, gesigneerd A. Stern linksonder.
Warm en sfeervol geschilderde interieurvoorstelling met een poes en hun kittens. Het werk is uitgevoerd in olieverf op paneel en toont een verfijnde, academische schildertechniek met oog voor detail en textuur.
Binnen het bekende oeuvre van Armin Stern komen dierstukken slechts zeer sporadisch voor, wat dit schilderij tot een bijzonder en aantrekkelijk verzamelobject maakt.
Voorzien van een klassieke, decoratieve lijst die de presentatie versterkt.
Schilderij is in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudewater, Nederland
Binnen Nederland € 6,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Armin Stern (1883-1944)

Amerikaans Amerikaans Slowaaks Slowaaks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Zomertje50
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (1)
55 cm
45 cm
40 cm
30 cm