Arno Overdevest - Paddenstoelen

Arno Overdevest - Paddenstoelen kopen? Bied vanaf 250!
Arno Overdevest - Paddenstoelen kopen? Bied vanaf 250!Arno Overdevest - Paddenstoelen kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Monique1970

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Arno Overdevest
Jaartal2000
DragerKarton
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 38 cm (h x b)
Lijst92 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijk en kleurrijk schilderij in mooie lijst.

Arno Overdevest

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Monique1970

verkochte items
62 cm
92 cm
38 cm
62 cm
Starttijd:29-02-2020 om 15:28
Eindtijd:08-03-2020 om 16:56
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAlmere , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie