Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1978 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 13 x 38 x 26 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Design wandlamp van het Italiaanse merk Arteluce, model Jill uit 1978, ontworpen door Perry King, Santiago Miranda en Gianluigi Arnaldi.
Gemoffeld armatuur is van aluminium legering met een hamerslag reflector van aluminium. De glazen kap is mat gezandstraald.
Afmetingen: b x h x d is 38 x 14 x 26 cm, compleet met glazen beschermhuls te bescherming van de eronder liggend halogeenlamp.
| |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
| ||||
Garantie | |||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | 's-Gravenhage, Nederland |
Starttijd | 14-12-2021 om 1:03 |
Eindtijd | 28-12-2021 om 21:00 |