Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt - Verkocht

Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Arthur Brusenbach (1881-1957)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1920
TechniekVaria
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Litho uitgegeven in 1920 door de Verlag der Gesellschaft für Vervielfäligende Kunst te Wenen.
In de steen gesigneerd en gedateerd midden rechts.
Arthur Brusenbach werd geboren te Pressburg op 24 januari 1881 en overleed te Abtsdorf am Attersee op 18 januari 1957. Studeerde eerst architectuur daarna de Akademie voor Beeldende Kunst te Wenen. Was een leerling van Rudolf Bacher.
Schilder, graficus, fresco's, ontwerper, pastellist, aquarellist en decorontwerper.

Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.
Buitenland op aanvraag.

Arthur Brusenbach (1881-1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
18 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-12-2019 om 16:15
Eindtijd:13-12-2019 om 20:01
present88
13 dec. / 10:32
€ 25