Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Astrid Boers (1985)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen124.5 cm x 187.5 cm (h x b)
Lijst127.5 cm x 190.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Foto gedrukt op dibond van een verlaten en overwoekerde ruimte. Ingelijst in witte baklijst.

Wat minimale oppervlaktekrasjes.

Astrid Boers (1985)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (662)
190.5 cm
127.5 cm
187.5 cm
124.5 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 12:33
Eindtijd:18-09-2022 om 20:03
Biedingen (18)
artsy
18 sep. / 19:53
€ 110
emjay1983
18 sep. / 19:53
€ 100
artsy
18 sep. / 19:47
€ 90
emjay1983
18 sep. / 19:47
€ 80
artsy
18 sep. / 19:43
€ 70
emjay1983
18 sep. / 19:38
€ 60
artsy
18 sep. / 19:38
€ 55
artsy
18 sep. / 19:38
€ 50
emjay1983
18 sep. / 19:28
€ 45
artsy
18 sep. / 19:28
€ 40
emjay1983
18 sep. / 10:28
€ 35
jan_henneken
18 sep. / 09:13
€ 30
xenf11
16 sep. / 19:59
€ 25
jan_henneken
16 sep. / 19:59
€ 21
jan_henneken
16 sep. / 13:37
€ 10
xenf11
15 sep. / 22:04
€ 5
emjay1983
12 sep. / 14:38
€ 3
artsy
10 sep. / 20:32
€ 1