Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “.

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!
  • Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2000
Techniek Verbronsd
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd vormgegeven sculptuur van een vrolijk zwaaiend meisje staande op een grote bal.
Kunstenares: Astrid Veldhuyzen- Koppen
Gewicht : 655 gram
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,50

Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
525 verkochte items
Alle items (21)
6
15
5