August Walther & Sohne AG - Vintage glazen ovale serveerschaal met rode 'teardrops'
Omschrijving
August Walther & Sohne AG (1888)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
1930
Stijl
Art Deco
Afmetingen
3.5 x 22 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht
1260 gram
Gemerkt
Ongemerkt
Een prachtige vintage ovale glazen serveer- of snackschaal met opvallende rode accenten, ook wel 'teardrops' genaamd. De schaal is van 'August Walther & Sohne AG uit voormalig West-Duitsland rond 1930 - 1950. Het unieke ontwerp en de levendige kleuren maken het een stijlvolle toevoeging aan elke tafelsetting. De schaal is gemaakt van zwaar glas met een 5-compartimenten indeling en een geschulpte rand. De schaal is in goede staat, met minimale gebruikssporen. Zie foto's voor algemene indruk.
Goed
zie foto's
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80