Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur - Verkocht

Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 94,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!Bakongo - Zeer fraai houten voorouderbeeld / Knielend figuur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (513)
  • Bakongo
TypeEtnografica
TechniekHout
StijlAfrikaans
OnderwerpFiguur
Afmetingen43 cm x 17 cm x 16 cm (h x b x d)
Fraai houten voorouderbeeld van een knieland figuur, voorzien van witte kleur (kaolin klei)
Taxatiewaarde: € 300

Over de herkomst:
Afkomstig van de Bakongo (ook wel Kongo-) stam, die verspreid wonen over Congo-Brazzaville, Congo-Kinshasa en Angola.

Over etnografica:
Afrika kent vele artistieke tradities, die sterk van plaats tot plaats verschillen. Bepaalde elementen zijn echter gelijk en zie je overal terug. Zo stellen de beelden vaak figuren van voorouders of goden voor en zijn offers gericht om een verbinding aan te gaan met een andere wereld; die van de goden en van de doden.

Op de kunstmarkt zijn etnografica niet alleen gewild bij gespecialiseerde verzamelaars, maar in groeiende mate ook bij de hedendaagse kunst verzamelaar. Bij Kunstveiling worden regelmatig etnografica geveild. U vindt het gehele aanbod onder de filter ‘Etnografica’ in het zoekmenu.

Lichte gebruikssporen en krimpnaden

Bakongo

Alle items van deze stam(3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
17
43
16
Dit item is verkocht voor 94,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 15:51
Eindtijd:31-08-2020 om 21:53
Biedingen (17)
Saskia62
31 aug. / 20:31
€ 82
kcdenboogert
31 aug. / 20:31
€ 72
kcdenboogert
31 aug. / 20:10
€ 62
Saskia62
31 aug. / 20:10
€ 60
Saskia62
31 aug. / 20:10
€ 47
kcdenboogert
31 aug. / 20:10
€ 42
Saskia62
24 aug. / 21:16
€ 37
bora
22 aug. / 22:36
€ 32
Morris14
22 aug. / 22:36
€ 27
bora
22 aug. / 22:36
€ 25
Morris14
22 aug. / 12:48
€ 20
snarfje
19 aug. / 12:44
€ 15
Wimke_b
19 aug. / 12:44
€ 11
Wimke_b
18 aug. / 10:11
€ 10
nelleke1958
17 aug. / 23:32
€ 5
Niflheimer
17 aug. / 23:32
€ 3
Niflheimer
17 aug. / 22:17
€ 1