Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 2008 |
Type | LP |
Stijl | Hip Hop |
Uitgave | EP |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer goed (VG+/VG) | ||||||||||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 19-4-2024 om 6:42 |
Eindtijd | 28-4-2024 om 22:44 |